top of page
Traveling_edited.jpg
Kdo jsme?

Profesionální průvodci, kteří ukazují krásy světa tak trochu jinak, než velké cestovní kanceláře. Na cestách světem jsme strávili mnoho let. Nejdříve jsme poznávali svět sami, poté s našimi klienty a z cest jsme nevynechali ani naše děti a proto jsme poznali do detailu mnoho destinací po světě. Vlastníme malou cestovní kancelář CK TAM TAM - www.cktamtam.cz a pořádáme cestovatelský festival v Karlových Varech www.caminos.cz

Cestujeme již mnoho let a protože práce v cestovním ruchu vyžaduje také opakovaně vracet se na místa žádaných destinací, poznáváme tato místa detailně do hloubky. Díky tomu, že na mnohá místa cestujeme opakovaně a také s našimi dětmi, pouta a přátelství mezi námi a místními se nám po celém světě propojili do hlubokých přátelství. I místní průvodci, majitelé hotýlků, cestovních kanceláří mají své děti a rodiny a proto se nám tímto způsobem cestování otvírají pomyslné dveře do oblastí, které běžnému turistovi zůstávají zavřeny. Ať už se jedná o Kolumbii, Brazílii, Albánii, Mexiko, Guatemalu, Peru, Bolívii, Belize a další místa.

 

Pokud rádi cestujete a vybranou destinaci chcete opravdu poznat a procestovat, nechce se inspirovat našimi zkušenostmi. Do našich itinerářů vkládáme naše poznatky, rádi se podělíme o kontakty a zkušenosti. Pomocí sociálních sítí jako whatsapp a facebook můžeme být s Váími kdykoli v kontaktu a vše potřebné Vám operativně zprostředkovat a s místními zajistit. 

EXOTICKÉ DESTINACE DO KTERÝCH CESTUJEME PRAVIDELNĚ

Jižní Amerika

Argentina, Chile, Velikonoční ostrov, Brazílie, Uruguay, Paraguay, Bolívie, Peru, Kolumbie, Ekvádor, Galapágy, Surinam, Fr. Guyania. 

Střední Amerika

Kostarika, Nikaragua, Panama, Salvador, Honduras, Guatemala, Mexiko, Belize. 

Karibik - Kuba, Curacao, Bonaiere, Aruba

 

Asie

Rusko, Laos, Kambodža. 

Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Polynéské ostrovy, Tahiti, Markézy, Moorea, Bora Bora

Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světěmánie.jpg
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
Cestovní průvodce po světě
bottom of page