O NÁS  

Kdo jsme?

Profesionální průvodci, kteří ukazují krásy světa tak trochu jinak, než velké cestovní kanceláře. Na cestách světem jsme strávili mnoho let. Nejdříve jsme poznávali svět sami, poté s našimi klienty a z cest jsme nevynechali ani naše děti a proto jsme poznali do detailu mnoho destinací po světě. Vlastníme malou cestovní kancelář CK TAM TAM - www.cktamtam.cz a pořádáme cestovatelský festival v Karlových Varech www.caminos.cz

Cestujeme již mnoho let a protože práce v cestovním ruchu vyžaduje také opakovaně vracet se na místa žádaných destinací, poznáváme tato místa detailně do hloubky. Díky tomu, že na mnohá místa cestujeme opakovaně a také s našimi dětmi, pouta a přátelství mezi námi a místními se nám po celém světě propojili do hlubokých přátelství. I místní průvodci, majitelé hotýlků, cestovních kanceláří mají své děti a rodiny a proto se nám tímto způsobem cestování otvírají pomyslné dveře do oblastí, které běžnému turistovi zůstávají zavřeny. Ať už se jedná o Kolumbii, Brazílii, Albánii, Mexiko, Guatemalu, Peru, Bolívii, Belize a další místa. Pokud rádi cestujete a vybranou destinaci chcete opravdu poznat a procestovat, nechce se inspirovat našimi zkušenostmi. Do našich itinerářů vkládáme naše poznatky, rádi se podělíme o kontakty a zkušenosti. Pomocí sociálních sítí jako whatsapp a facebook můžeme být s Váími kdykoli v kontaktu a vše potřebné Vám operativně zprostředkovat a s místními zajistit. 

Zkušenosti

V našich PDF průvodcích a programech vždy naleznete konkrétní tipy a informace, získané zkušenostmi z daných lokalit, které navštěvujeme každoročně. Doporučení na místní obchůdky, průvodce, ubytování, zajímavosti a další důležité odkazy a informace.

Exotické destinace, které jsme opakovaně navštívili a procestovali

Jižní Amerika

Argentina, Chile, Velikonoční ostrov, Brazílie, Uruguay, Paraguay, Bolívie, Peru, Kolumbie, Ekvádor,,  Galapágy, Surinam, Fr. Guyania. 

Střední Amerika

Kostarika, Nikaragua, Panama, Salvador, Honduras, Guatemala, Mexiko, Belize. 

Karibik - Kuba, Curacao, Bonaiere, Aruba

 

Asie

Rusko, Laos, Kambodža. 

Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Polynéské ostrovy, Tahiti, Markézy, Moorea, Bora Bora

Dušan Porada

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube Sociální Icon
  • Grey LinkedIn Icon

Cestovní průvodce, majitel CK TAM TAM. 

Lenka Poradová

  • Grey LinkedIn Icon

Marketing, tvorba webu, copywriter.

©2020 by CK TAM TAM